Antonio Brown, Askıya Alma Cezası Sona Yaklaşırken Buccaneers'ı Ziyaret Etmeyi Planlıyor

Eski All-Pro geniş alıcı, hırsızlık ve pil şarjları için hiçbir yarışma iddiasında bulunmadıktan sonra sekiz maçlık bir cezayı bitiren ve iki yıl gözetim altında olan Antonio Brown, NFL'ye dönüş yolunda ilk adımı olan Tampa Bay Buccaneers'ı ziyaret edecek.

Geçen sezonun 2. haftasından beri forma giymeyen Brown, 2017 ve 2018 yıllarında eski antrenörüne cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla ilgili olarak halen lig soruşturması ile karşı karşıya. Brown iddiaları yalanladı.

32 yaşındaki Brown, Korsanlarla fiziksel bir sınavdan geçerse ve imzalarsa, bir koronavirüs testi yapması ve virüse karşı diğer önlemleri içeren bir giriş programından geçmesi gerekecek. Tampa Bay, 9. Hafta'da New Orleans Azizleri ile karşılaştığı 8 Kasım'da oynamaya hak kazanacak.

Brown'un askıya alınmasının sona ermesinden önce yeniden ortaya çıkışı, oyunculara ihtiyaç duyan takımların ev içi istismar, cinsel saldırı ve taciz suçlamaları da dahil olmak üzere saha dışı davranışlarını nasıl geçmişe bakma eğiliminde olduklarını anlatıyor. Lig, son yıllarda bu tür davaları nasıl ele aldığına dair inceleme altında.

Brown'ın sorunları daha da büyür. Pittsburgh Steelers, onu kaleme ve onu bir yıldız olarak ortaya gördüm ekibi ile fikir tartışması sonra Mart 2019 yılında iki taslak tüyo için Raiders ile takas edildi Oakland eylül ona serbest olan kavgalar dahil çalkantılı eğitim kampında sonra, onun işverenler ve takabileceği kask türü konusunda uzayan bir anlaşmazlık .

New England Patriots onu aldı, ancak Brown, Sports Illustrated bir makalesinde onu ayrı bir cinsel suistimal olayıyla suçlayan başka bir kadına saldırdıktan sonra Patriots onu serbest bıraktı . Brown , Patriots ile bir maçta yarışarak bir gol attı.

O pası atan oyun kurucu – Tom Brady – şimdi Buccaneers'la birlikte ve bildirildiğine göre takımı Brown'ı imzalamaya çağırdı .

Brown, son iki yılda sosyal medyada kendini savunmaya çalıştı ve 2019'da piyasaya sürüldüğünden beri en az iki kez futboldan emekli olmayı planladığını söyledi . Brown, imza bonusunu düşürdükleri bildirildikten sonra Patriots'a da saldırdı.

NFL, Brown tarafından ligin kişisel davranış politikasının başka herhangi bir şekilde ihlal edilmesinin "muhtemelen daha önemli bir disiplinle sonuçlanacağını" söyledi. Brown , Temmuz ayında yayınlanan cezasına itiraz etmedi ve futbola geri dönmek istediğini ima etti.

Bir Instagram gönderisinde “Yeni başlangıçları dört gözle bekliyorum” diye yazdı . "NFL'nin bana kendim üzerinde çalışma ve gelişme fırsatı verdiği için minnettarım."

Brown bir zamanlar ligin en üretken ve popüler oyuncularından biri olarak görülüyordu – penaltı getiren gol kutlamaları ve "Dancing With the Stars" adlı realite TV şovundaki bir sezonla tanınıyordu – ancak kariyeri, Steelers 2018'de.

Yine de alıcı olarak yetenekleri iyi biliniyor. Brown bu yaz Brady ile ve ayrıca Washington oyun kurucusu Dwayne Haskins ve Seattle Seahawks oyun kurucusu Russell Wilson ile ayrı antrenmanlarda çalıştı. Baltimore Ravens'in yıldız oyun kurucusu Lamar Jackson'la da çalıştı ve alıcıyı imzalaması için takıma halka açık lobi yaptı .

Brown oradayken Steelers'ın hücum koordinatörü olan Buccaneers Koçu Bruce Arians, Mart ayında Brown'ın takımı için "uygun" olmadığını söyledi .

Ancak Buccaneers'ın geniş alıcılarından ikisi – Mike Evans ve Chris Godwin – yaralanmalarla mücadele ediyor .