PC bileşenleri, monitörler ve ağ donanımı için en iyi Black Friday fırsatları

2020'nin iniş çıkışları göz önüne alındığında, Kara Cuma'nın sessiz havası hiç de şaşırtıcı değil. İyi fırsatlar bulabilseniz de, talep ve son ürün lansmanlarının sel baskını nedeniyle geçen yılki kadar bol veya kışkırtıcı değiller. Ortalama olarak, 2019'a kıyasla yaklaşık yüzde 10 daha fazla harcama yapmayı bekliyoruz.

Yine de, biraz araştırma yaparak, PCWorld'de özellikle önemsediğimiz öğelerde sağlam indirimler ortaya çıkarıyoruz: CPU'lar, GPU'lar, monitörler ve daha fazlası. Bugünden Kara Cuma'ya kadar satışların artmasıyla birlikte genişleteceğimiz için bu listelere bir göz atın.

Şu anda satışta olan diğer her şeyi görmek için, 2020'nin başındaki en iyi Black Friday fırsatlarını içeren derlememize göz atın .

En iyi Black Friday PC bileşeni fırsatları

İşlemci

CPU soğutucular

Grafik kartları

  • MSI Radeon RX 5700 XT + Godfall ve WoW Shadowlands , 350 $ (45 $ indirim)
    (Use code 2BFSTNW326 at checkout and file mail-in rebate within 21 days of purchase.)

Dahili depolama sürücüleri

SSD'ler

Monitörler

Yenileme hızı yüksek oyun monitörlerinde yapılan fırsatlar bu yıl çok daha yaygındır, bu nedenle ekranlardaki özellikleri dikkatlice kontrol edin. Benzer modeller, diğerlerine kıyasla bir veya iki yönü (fiyat, yanıt süresi, vb.) Tercih etme eğilimindedir.

Oyun

Üretkenlik

Anakartlar

Veri deposu

Harici depolama sürücülerinde en iyi Black Friday fırsatları

Oyun donanımı ve aksesuarlarıyla ilgili en iyi Black Friday fırsatları

Prime Day boyunca en yüksek teknoloji satışları

Nelerin mevcut olduğunu görmek için kendi araştırmanızı yapmak ister misiniz? Şu anda tüm bu mağazaların satışı var:

Not: Makalelerimizdeki linklere tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda küçük bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla ayrıntı için bağlı kuruluş bağlantı politikamızı okuyun.