Bundesliga: Bremen'in sınırlamaları Köln'e

berabere kaldı

Werder Bremen 1-1 Köln, Weserstadion
(Bittencourt 82 'kalem. – Moisander og 67')

İki tarafın güveni ve yaratıcılığı eksik olduğu için, en tutkulu Bremen ve Köln taraftarları bile yedinci maç günü açılışını izleyerek test edilecekler.

İlk yarının en önemli konuşma noktasının Köln kalecisi Timo Horn'un (Ron-Robert Zieler takımına ilk çıkışını yaptı) yer değiştirmesi olması erken bir kırmızı bayraktı.

Göze batan hataların sayısının, oyun ne kadar uzun sürerse arttığı bir diğeriydi. Gollerin yanlış giden bir boşluktan gelmesi ve bir ceza kalitesinin yetersiz olduğu bir maç için uygun olması.

Leonardo Bittencourt daha sonra "Bugün hayatı kendimiz için zorlaştırdık" dedi. "Ama Köln gerçekten çok derin oturdu."

Mesele şu ki – bu sezon hala galibiyeti olmayan bir takım olan Köln – şu anda dört maç 1-1 berabere kalan ev sahiplerinden daha iyi.

Görünüşe göre, Werder Bremen'in sezonu geçen yıla göre büyük bir gelişme. Florian Kohfeldt'in tarafı açılış gününden bu yana namağlup 7 maçtan 10 puan topladı.

Başı dertte bir takım

Cuma gecesi yapılan daha yakından inceleme, Bremen'in üçüncü viteste sıkışmış, daha yavaş gidemeyen ve nasıl daha hızlı gideceğinden emin olmayan bir takım olduğunu gösterdi.

Marius Wolf complains about a refereeing decision

Pek çok kişinin neden yaşadıklarını merak etmesine neden olan

Milot Rashica kaldı ama hamle yapamadı ve sakatlıklarla uğraşmak onu bu sezon farklı bir oyuncu olarak görmesine neden oldu. Davy Klaassen'in ayrılması kaçınılmaz olabilirdi, ancak 20 yaşındaki Jean-Manuel Mbom'un en iyi çabalarına rağmen yokluğu dikkat çekicidir. Tüm eksikler arasında, Bremen'in henüz yeterince yerini alamadığı veya üstesinden gelemediği Max Kruse hala.

Bu, çoğu baş antrenör Florian Kohfeldt hakkında pek çok soru bırakıyor.

Önceden 38 yaşındaki oyuncu, bunun Bremen için mutlaka kazanılması gereken bir oyun olduğu fikrinden kaçınmaya hevesliydi. Ancak, bu sezonun en azını söylemekle sınırlı kaldığı bir Köln tarafına karşı evinde, Bremen için tam olarak buydu.

Bremen'in bu maçı kazanmaması endişe verici, ancak bu maç bu takımın neden bu hedefe ulaşamadığını gösterdi.

Bremen'in 2020'nin geri kalanı için programına bakıldığında, daha kötüye gidebilecek bir sorun.

Bremen, Bayern, Dortmund, RB Leipzig, Wolfsburg ile yüzleşiyor ve yıl bitmeden Stuttgart'ı yeniliyor. Bu koşunun sonunda, bu Werder Bremen takımının kim olduğu ve Florian Kohfeldt'in onlardan en iyi sonucu alacak doğru adam olup olmadığı daha açık hale gelecek.