Dani Ceballos ve David Luiz: Sızan eğitim olayı, Arsenal patronu Mikel Arteta'yı kızdırdı


Dani Ceballos ve David Luiz
Dani Ceballos ve David Luiz 2019'dan beri Arsenal takım arkadaşları

Arsenal patronu Mikel Arteta, Dani Ceballos ve David Luiz arasındaki bir olay hakkında bir haber sızdıran kaynak için "sonuçlar" olacağını söyledi.

Raporlar, ikilinin bir antrenman maçı sırasında Ceballos'un zorlu bir mücadelesinden sonra çatıştığını ve Luiz'in takım arkadaşından kan aldığını söyledi.

Arteta olayı "hiçbir şey" olarak nitelendirdi ve daha çok kamuoyunun bilgisine sunulmasından endişe duyuyordu.

"O olayın çıkması hiç hoşuma gitmedi" dedi.

İspanyol ekledi: "Nereden geldiğini öğreneceğim ve durum böyleyse, bu birbirimizden beklediklerime, ihtiyaç duyduğumuz mahremiyete ve gizliliğe tamamen aykırı ve sonuçları olacaktır."

Olayların kendi versiyonunu açıklaması sorulan Arteta, "Eğitim çok rekabetçi ve sorunlar birçok kez oluyor. Bu şeyler ekip içinde hemen çözülüyor ve söylenecek çok şey yok.

"Hiç sorun yok."

Perşembe günü hikayenin patlak vermesinin ardından, İspanya'nın orta saha oyuncusu Ceballos, Real Madrid'den ikinci sezon boyunca ödünç alarak, haberleri yalanlamak için sosyal medyaya gitti – "FAKE" kelimesinin altındaki makaleyi retweetledi.

Bu, 24 yaşındaki bir Gunners takım arkadaşı ile halka açık hale gelen ilk anlaşmazlık değil.

12 Eylül'de, Arsenal'in Fulham'daki 3-0 Premier Lig galibiyetinden önce ısınırken, yedek oyuncu Eddie Nketiah ile bir anlaşmazlıkta kameraya yakalandı.

33 yaşındaki Brezilyalı Luiz, Ağustos 2019'da Chelsea'den Arsenal'e katıldı .

Premier Lig promosyon afişi FA Kupası altbilgisi