Daniel Jones Gezileri ve Düşüyor. Devler de öyle.

Bu, Devler için unutulabilir bir sezon oldu. Ancak geçen hafta Washington'un Futbol Takımı'na karşı kazanılan zafer , takıma en azından ilk galibiyetini verdi ve Perşembe günü Philadelphia'da Kartallara karşı oynanan maç, bir sezonu canlandırmak için umut veren türden heyecan verici bir an üretti. Neredeyse, neyse.

Eagles'ı üçüncü çeyrekte 10-7 geride bırakan ve 12 yarda çizgisinde bir sürüşe başlayan Giants oyun kurucu Daniel Jones bir el atışı numarası yaparak sağa yuvarlandı. Sahte kartalların savunmasını yanılttı ve Jones sahaya çıktığında önünde yeşil çimlerden başka bir şey yoktu. Böylece gün ışığına doğru koştu.

20, 30, 40, 50, 40… yarda savunmacı görünmeden yuvarlandı. Jones, Giants'a liderlik etme ve önemli şovlarda ve viral kliplerde ve bu yıldan iyi bir anı için can atan Giants hayranlarının zihninde durmaksızın tekrar edilen bir tür imza oyunu sunma yolunda ilerliyordu.

Ve Jones uçuyordu. NextGen istatistiklerine göre 43 yaşında saatte 21.23 mil hızla, son üç sezonda bir oyun kurucunun en yüksek hızı. Jones 35'e ulaştığında gol atacağı belliydi.

Ve sonra, tıpkı önceki gibi, olmadığı belliydi.

Bu sadece bir kötü adımdı, ideal olarak inmesi gereken yerden bir veya iki inç uzağa dokunuyordu. Ancak Jones'un bir sonraki adımı biraz daha kötüydü ve birkaç kez daha sonra dengesi kayboldu.

Jones öne doğru eğildi, kendini yakalamayı denedi ve başarısız oldu ve sonra uç bölgeden sadece 15 metre uzakta yere düştü.

Jones ileri atıldı ve ayağa kalkmaya çalıştı, ancak geç gelen Eagle ona dokunarak oyunu bitirdi. Sonunda, Jones 2015'ten bu yana bir oyun kurucunun en uzun koşusu olan 80 yarda kazanmıştı. Ancak gol atmak için 88'e ihtiyacı vardı ve oyunun sona erme şekli – serbest koşan ve sonra düşen, dokunulmamış ve rakipsiz bir oyuncu – bunun olmasını sağladı. uzun bir ömre sahip, ihtişamın video derlemelerinde değil, aşağılamalı.

Dakikalar içinde rakip oyuncular içeri girdi.

Jones, maçtan sonra gazetecilere "Koştuğumdan daha hızlı koşmaya çalıştım ve yakalandım," dedi.

Cam yarı dolu Giants taraftarları, takımın Jones'un yuvarlanmasından sonra dört maçın başına geçmek için gol attığını belirtecekler. Ancak çok azı bunu hatırlayacak. (Tebrikler, Wayne Gallman: 1 yardalık koşunuz artık harika bir trivia cevabı.)

Devler için en büyük sorun, beş dakika kala 11 sayılık bir üstünlüğü kaybedip maçı 22-21 kaybederek 1-5'e gerilemeleri. Önümüzdeki Pazartesi, Tom Brady ve Korsanlar şehre geliyor. Lowlight hayranları ve Twitter meraklıları sizi bekliyor olacak.