Golden Globes 2021: Bu akşamki şov çevrimiçi olarak nasıl izlenir veya yayınlanır – CNET

tqg-107-birim-01210rc

The Queen's Gambit en iyi sınırlı seriyi kazandı.

Netflix

Altın Küre burada! 2021'in ilk büyük ödül töreni için adaylıklar tartışmalarla doldu – I May Destroy You gibi göze batan küçümseyici ifadelerle – ancak birçok harika gösteri ve aday gösterilen harika performans var.

Ödüller, The Queen's Gambit ve Anya Taylor-Joy'un hak ettiği galibiyetleri aldı ve Rosamund Pike, Marla Grayson rolündeki inanılmaz performansıyla I Care a Lot filmiyle en iyi kadın oyuncu (müzikal veya komedi) ödülünü kazandı.

İzlemek ister misin? İşte adaylıklar, başlangıç zamanı ve canlı yayın seçenekleri dahil olmak üzere 2021 Altın Küre'yi izlemek için bilmeniz gereken her şey. Ayrıca, kırmızı halıdan birkaç görünüm için aşağı kaydırın.

Daha fazlasını okuyun : Altın Küre 2021: Adaylıkların tam listesi | Altın Küre 2021 kazananları tahminleri

Tarih ve başlangıç saati

ABD: 28 Şubat Pazar, 17:00 PT / 20:00 ET

Avustralya: 1 Mart Pazartesi öğlen AEDT

İngiltere: 1 Mart Pazartesi 01:00 GMT

Kim ev sahipliği yapıyor?

Tina Fey ve Amy Poehler. Bu, birlikte ev sahipliği yaptıkları dördüncü sefer olacak – aslında aynı odada olmayacaklar. Günümüzde çoğu ödül programı gibi, Globes da sanal bir gösteri olacak. Poehler, Globelerin genellikle düzenlendiği Beverly Hilton'dan ev sahipliği yapacak olsa da, Fey, NBC'nin 30 Rock'taki şirket merkezinin içindeki The Rainbow Room'da kurulacak. Umarım gecikme sorunu yoktur.

Nasıl izlenir veya canlı yayın yapılır?

Sanal tören, NBC'de Beverly Hills, California'daki The Beverly Hilton'dan canlı olarak yayınlanacak. İşte NBC'yi izleyebileceğiniz birkaç yol – ve elbette, yedi günlük ücretsiz denemeler sizin dostunuzdur.

YouTube TV'nin aylık maliyeti 65 ABD dolarıdır ve NBC içerir. Yaşadığınız yerde hangi yerel, canlı ağların mevcut olduğunu görmek için posta kodunuzu kanal sıralaması sayfasına ekleyin.

Ayda 35 ABD doları karşılığında Sling TV'nin Blue katmanı, belirli pazarlarda NBC sunar.

Aylık 65 $ karşılığında Fubo, canlı NBC sunuyor.

Avustralya : Foxtel'in Fox Arena töreni yayınlayacak.

UK : Maalesef gösteriyi hiçbir İngiliz kanalı yayınlamıyor. Ancak kırmızı halıdan hoşlanıyorsanız, muhtemelen Altın Küre Facebook sayfasında yayınlanacaktır. Kazananlar ayrıca Twitter üzerinden hızlı bir şekilde duyurulacak, bu yüzden en iyi bahsiniz bu olabilir.

ABD dışında? Bir VPN düşünün: CNET editörleri tarafından sıralanmış en iyi VPN'leri görün

Adaylıklar

Adaylar 3 Şubat'ta Sarah Jessica Parker ve Taraji P. Henson tarafından NBC'nin Today programında açıklandı. Tam listeye buradan göz atın.

Kazanacak favoriler kimler?

Chloé Zhao'nun övgü alan Nomadland, en iyi film (drama) için büyük bir haykırış. Viola Davis ve Frances McDormand arasında sıkı bir en iyi aktris yarışı, ancak en iyi oyuncu Chadwick Boseman için ölümünden sonra uygun bir galibiyet görmeli. Tam kazanan tahminlerimizi burada bulabilirsiniz .

Kırmızı halı olacak mı?

Sunucu Amy Poehler, Margot Robbie ve The Crown'dan Josh O'Connor gibi yıldızların gösteri için giyindiği, sosyal açıdan uzak kırmızı bir halı gerçekleşti. Globes ön gösterisi Twitter'da ve web sitesinde 15:30 PT / 18:30 ET itibarıyla başladı.

Kırmızı halıdan bazılarına (hem evde hem de Beverly Hilton'da) aşağıdan bakın.