Altın Küre memleri: Bill Murray'in martini, Jeff Daniels bir kapı odasında – CNET

Altın Küre Ödülleri , bu yıl bir Work Zoom toplantısı gibi hissettiriyor ve adaylar, Pazar gecesi nerede olurlarsa olsunlar hemen hemen her yerden gelip gidiyorlar. Ve tıpkı bu iş toplantıları gibi, her zaman keskin bir geçmişi olan, sevimli bir evcil hayvanı, unutulmuş bir sessiz düğmesi veya başka bir teknik macerası olan biri vardır. Teknoloji saçmalıklarının, oyun alanını düzleştiren ve Oscar ödüllü oyuncunun uzaylı iş arkadaşınız kadar beceriksiz görünmesini sağlayan tek şey olduğu ortaya çıktı.

Bill Murray'in tatil görünümü

On the Rocks için en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne aday olan Bill Murray kazanmadı, ancak parlak ve sıradan görünümü koronavirüs öncesi yolculuğa dönüş hayalini kuran bizlere hitap etti. Yanındaki içecek de öyle. Bir kişi tweet attı, "Bill Murray martini ile tam bir ruh hali."

Hatta Merriam bile "Hawaii gömleği" nin yeni bir tanımını tweetleyerek eğlenceye dahil oldu.

"Hawaii gömleği, isim, 1. ilk olarak Hawaii'de giyilen kısa kollu, açık yakalı gömlek, renkli, genellikle cesur çiçek, yaprak, kuş, sahil vb. Tasarımlarla basılmış hafif kumaştan yapılmış bir gömlek." "2. Bill Murray smokin olarak da bilinir."

Jeff Daniels kapı dükkanında

Jeff Daniels, The Comey Rule'daki rolüyle oyunculuk Globe kazanmadı, ancak içinde bulunduğu kapı dolu odayı izleyicilerle kazandı.

Bir Twitter kullanıcısı "Jeff Daniels, tüm kapılarını sakladığı odadan içeri ışınlanıyor" diye yazdı.

Ve Daniels, gündelik kıyafet seçimine ağırlık vererek, "Mark Ruffalo'ya tebrikler ve Carhartt giyen bir Ödül Gösterisine gitme hayalini gerçekleştirmeme izin verdiği için #Golden Globes'a özel bir teşekkür .."

Olivia Colman hüküm sürüyor

Olivia Colman, The Crown'daki Kraliçe II. Elizabeth'i canlandırmasıyla kazanmadı, ancak kazanan için çok heyecanlandı – Prenses Diana'yı canlandıran ortak yıldızı Emma Corrin.

Bir Twitter kullanıcısı, "Kendinize Olivia Colman'ın Altın Küre kazandığında yaptığı gibi tepki veren birini bulun" diye yazdı.

Colman, aday Sarah Paulson'un yavru köpeğini gösterdiğinde ve Corrin kedisini çıkardığında heyecanından ötürü de övgü aldı. Veya bir kişinin dediği gibi, "Hepimiz Olivia Colman evcil hayvanları görmek için öne eğiliyoruz."

Başka bir yazıda, "Bu Altın Küre'nin şimdiye kadarki en iyi yanı, Sarah Paulson ve Olivia Colman'ın Emma Corrin'den kedisini bulmasını talep etmesi."

Odaları değerlendirme

@Ratemyskyperoom Twitter hesabı da dahil oldu. Efsanevi yazar / yapımcı Norman Lear, 98, elbette mükemmel bir skor elde etti. Site "Klasik. 10/10" yazdı.

Queen's Gambit yıldızı Anya Taylor-Joy da mükemmel bir 10 puan aldı. Site, "Ona 'A' aydınlatma oyununu getirdi," diye yazdı. "Harika lamba / ayna çalışması. Uzun boylu bitki. 10/10."

Schitt's Creek'in yıldızı Eugene Levy de reytingini maksimize etti. Site, "Derinlik. Piyano. Işıklandırma. Çizgileri seviyorum. Ayna. Yastıklar. Elbette bu 10/10," diye yazdı.