Patriots

Kaybıyla Jetler Yeni Düşük, 0-9 Düşüyor

EAST RUTHERFORD, NJ – Joe Flacco ve Jetler'in geri kalanı bunu hissedebiliyordu.

Acımasız bir sezonun ilk zaferi, almak için oradaydı. Dördüncü çeyrekte, mücadele eden New England Patriots takımına karşı 10 sayılık bir üstünlük sağladılar ve tüm ivme kazandı.

Ama aynen böyle, mahvettiler. Ve franchise tarihinde ilk kez, Jetler Pazartesi gecesi acı veren 30-27 mağlubiyetin ardından 0-9 arasında.

Geniş alıcı Jamison Crowder, "Yutması zor bir hap," dedi. “Orada çok zor bir kayıptı. Bu kazanmamız gereken bir oyundu. "

Bunun yerine kaybetmenin bir yolunu buldular.

Tekrar.

Koç Adam Gase, "Acıyor," dedi. Erkeklerin savaştığını sanıyordum. Sahip oldukları her şeyi verdiler. Bize gerçekten mal olan birkaç hatamız vardı – bize oyuna mal oldu. "

Belki de, yaralı Sam Darnold için başlarken o noktaya kadar müthiş bir gece geçiren Flacco'nun filminden fazlası değil.

Nick Folk'un 6:04 kala yaptığı 29 yardlık atışla Patriots'un açığını 27-20'ye düşürmesinin ardından Flacco oyunu uzaklaştırmaya çalıştı. Denzel Mims için derin bir pas atışı başlattı, ancak JC Jackson tavsiye edilmeyen atışı durdurdu.

Patriots avantaj elde etti ve Cam Newton'un 1 yarda golü turuna bağlamak için sahadan aşağı yürüdü.

Flacco, oyun hakkında "Kafamın içinde salladım ve şu anda farklı bir karar vereceğimi sanmıyorum," dedi. Ama açıkçası, keşke onu geri alsaydım.

Jetler, bir sonraki sürüşünde tüm maçta ilk kez üç ve-out yaptı ve Patriots'a 47 saniye kala topu geri verdi.

Ve bu, süre dolduğunda Folk'un 51 yardlık saha hedefini belirledi, Jetleri inanmazlıkla hafta tatillerine gönderdiler ve cevaplar aradılar.

"Sadece yeniden toplanmalıyız," dedi Crowder, "ve top oyununu nasıl bitireceğimizi öğrenmeliyiz."

NFL'de hemen hemen her önemli istatistik kategorisinde son sırada yer alan bir hücum için kesin bir ilerleme olan bunu iyi başlattılar.

Darnold ile omuz sakatlığı nedeniyle dışarıda oynayan Flacco, ilk yarıda Breshad Perriman ve Crowder'a gol pasları attı. Sakatlanan Sam Ficken için yarışan Sergio Castillo, Jets'e 20-10 devre üstünlüğü sağlamak için 35 ve 50 yarda gol attı.

Rex Burkhead'in 1 yarda gol atma koşusu üçüncü çeyrekte üç sayılık bir oyun haline geldikten sonra bile Jets hemen yanıt verdi. Flacco, 2015-17 yılları arasında Baltimore'da takım arkadaşı olan Perriman ile 15 yarda tank avcısı için bağlantı kurdu ve bu da periyotta 30 saniye kala 10 sayılık bir oyun yaptı.

Ama Jetler sonunda onu mühürleyemedi.

Gase, "(popolarını) oynadılar," dedi. "Kazanmanın yollarını bulamıyoruz."

Bu muhtemelen Gase'e bu sezonun sonunda işine mal olacak. Üzerindeki gerginlik her mağlubiyetle birlikte arttı, ancak Jetler'in güle güle haftasında bir koçluk değişikliği yapması pek olası görünmüyor.

Ancak büyük beklentilerle işe alındıktan sonra Jetler ile 7-18'e düşen koç için özellikle hücumda rahat bir hafta olmayacak. Bu hiç değişmedi.

Darnold'un geleceği hala belirsiz ve Jets'in bir sonraki maçında Los Angeles'ta 22 Kasım'da Chargers'a karşı oynayacak kadar sağlıklı olup olmayacağı bilinmiyor. Bu sezon Darnold'un bir sonraki adımı atmasıyla ilgili olması gerekiyordu. üçüncü sezonunda bir franchise oyun kurucu.

Bunun yerine, kapıdan çıkan Gase'i takip edebilirdi.

Jetler şu anda önümüzdeki Nisan ayında NFL seçmelerinde 1 numaraya sahip, bu pozisyon Pazartesi gecesi galibiyetle tehlikeye atılacaktı. Hayal kırıklığına uğramış taraftarlar, Clemson'ın yıldız oyun kurucusu Trevor Lawrence'ı çıkarma potansiyeline sahip olmayı hayal ederken, Jets antrenörleri ve oyuncuları bir noktada saha galiplerini terk etmek istiyor.

Flacco, "Her hafta zorluklar oluyor ve şu anda 0-9 yaşıyoruz, bu yüzden şu anda bunlarla uğraşıyoruz," dedi. "Ve bu sadece ona katkıda bulunan bir şey olacak. Bence hafta boyunca, tüm bunlar boyunca kafamızı dik tutarak ve her seferinde bir gün bunu alarak gerçekten iyi bir iş çıkardık.

"Her ne kadar zor olursa olsun, ileriye dönük bu zihniyete sahip olduğumuzdan emin olmak koçların ve bu takımdaki birkaç kişinin işi olacak."