Lady Gaga'nın köpekleri zarar görmeden iyileşti, Gaga yaralı köpek gezdiricisine 'kahraman' diyor – CNET

Lady Gaga, köpek gezdiricisi ve sevgili Fransız buldozerleri bu hafta manşetlere taşındı. Rahatsız edici destanı takip etmiyor musunuz? İşte bildiklerimiz.

Lady Gaga'nın köpek gezdiricisine ne oldu?

Los Angeles Polis Departmanına göre Çarşamba gecesi bir erkek şüpheli Lady Gaga'nın köpek gezdiricisi Ryan Fischer'ı vurarak yaraladı ve üç Fransız buldozerinden Koji ve Gustav'ı çaldı. Üçüncü köpek, Bayan Asia, alınmadı. Polis, hırsızlığın PT saat 21: 40'ta Hollywood'da gerçekleştiğini ve şüphelinin yarı otomatik bir tabanca kullandığını ve dört kapılı beyaz bir Nissan Altima ile olay yerinden kaçtığını söyledi.

TMZ tarafından elde edilen korkunç bir ev gözetleme videosu , arabadan atlayan ve köpek gezdiricisiyle "Vazgeç" diyen bir adamı gösteriyor. Adamlar boğuşur ve bir köpeğin havlamaları ve yaralı kurbanın paniklemiş çığlıkları gibi bir silah sesi duyulabilir. "Yardım et, vuruldum. Vuruldum," diye haykırıyor yerde yatarken. "Aman Tanrım."

KABC, Gaga'nın bir temsilcisinden Fischer'in Cedars-Sinai Tıp Merkezi'nde tedavi gördüğünü söyledi. Polisin Perşembe akşamı yaptığı ve soygunda yer alan iki şüpheliyi 20 ila 25 yaşları arasında tanımlayan açıklamasına göre, Fischer'in durumu stabil.

Köpekler nerede?

Associated Press şimdi , Lady Gaga'nın her iki köpeğinin de zarar görmeden kurtarıldığını bildiriyor.

Los Angeles polisine göre, asıl hırsızlığa karışmayan isimsiz bir kadın köpekleri LAPD'nin Olimpiyat Topluluğu Polis Karakoluna getirdi. Lady Gaga'nın temsilcileri, onların Gaga'nın köpekleri olduklarını doğruladılar.

Kadının köpeklere nasıl sahip olduğu belli değil.

Lady Gaga'nın tepkisi

Şarkıcı İtalya'da bir film çekiyor (daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın), ancak Cuma günü, bir Instagram gönderisinde ilk kez saldırı hakkında konuştu.

Lady Gaga, köpeklerin bir fotoğrafıyla birlikte "Sevgili köpeklerim Koji ve Gustav iki gece önce Hollywood'da çekildi." "Kalbim hasta ve ailemin bir nezaketle yeniden bütünleşmesi için dua ediyorum." Hayvanın sağ salim dönüşü için 500.000 dolar teklif etti. "

Gaga, Los Angeles hastanesinde iyileşmekte olan yaralı köpek bakıcısına övgüde bulunarak, "Seni sevmeye devam ediyorum Ryan Fischer, ailemiz için savaşmak için hayatını riske attın. Sonsuza dek bir kahramansın."

Birisi neden Fransız buldozerleri çalsın?

Kısacası, değerliler ve talep görüyorlar. Yavru köpekler genellikle 1.500 ila 3.000 ABD Doları arasında satılır, ancak çok daha fazlası için satabilirler. Bu, Fransızlar olarak bilinen Fransız buldozerlerinin ilk çalınışı değil. Kasım ayında, San Francisco'nun hemen güneyindeki Daly City'deki bir konutun arka bahçesinden iki Fransız buldozer çalındığı bildirildi. Ve daha geçen ay, San Francisco'lu bir kadın şiddetli bir şekilde saldırıya uğradığını ve 6 aylık Fransız buldozerinin çalındığını bildirdi.

Fransız buldozerlerinin büyük kulakları, büyük kare kafaları ve kompakt kaslı gövdeleri vardır. American Kennel Club , ırkı "özellikle şehir sakinleri arasında dünyanın en popüler küçük köpek ırklarından biri olarak tanımlıyor. Frenchie eğlenceli, uyanık, uyarlanabilir ve tamamen karşı konulamaz."

Lady Gaga şimdi nerede?

Oyuncu şu anda Roma'da, ünlü moda ailesi hanedanı hakkında yeni film Gucci'yi çekiyor. Lady Gaga, Gucci'nin kurucusu Guccio Gucci'nin torunu Maurizio Gucci'nin eski eşi İtalyan sosyetik Patrizia Reggiani'yi canlandırıyor. Reggiani, 1995 yılında kocasının suikastını düzenlemekten yargılandı ve mahkum edildi. Maurizio'nun Reggiani ile iki kızı vardı, ancak onu başka bir kadın için terk etti. Ridley Scott, Sara Gay Forden'ın The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour ve Greed kitabına dayanan filmi yönetecek.

Hayranları, saldırıyla ilgili üzüntülerini dile getirmek için şarkıcının sosyal medya hesaplarını kullandı.

Bir hayran, Gaga ve köpeklerinin Instagram fotoğrafına "Bunu okuduğum için çok üzgünüm. Umarım bebekleriniz yakında sizinle döner."

Şarkıcının babası Joe Germanotta, New York Post'a konuştu.

Germanotta, "Sadece hasta olduk, bu gerçekten korkunç," dedi. "Sanki birisi sizin çocuklarınızdan birini almış gibi."

Yaralı köpek bakıcısı kimdir?

New York Post'a göre , 30 yaşındaki Ryan Fischer kısa süre önce New York'tan Los Angeles'a taşındı. Instagram sayfalarından biri olan Valley of the Dogs , Gaga'nın köpekleri gibi görünen şeylerin yanı sıra diğer birçok köpeğin fotoğraflarını içeriyor.

Soruşturma devam ediyor. LAPD'nin açıklamasında, "Los Angeles Polis Departmanı Soygun Cinayet Bölümü, Soygun Özel Bölümü'nden dedektifler, şiddetli sokak soygunu zanlılarının tespit edilmesine ve tutuklanmasına yol açacak her türlü bilgiyi sağlamak için halktan yardım istiyor" diyor.