Cinayet eşek arıları, film neredeyse burada: Özel bir klip izleyin – CNET

eşek arısı

Yeni Discovery Plus belgeselinde, Cinayet Hornetlerine Saldırı'da arıcı Ted McFall, arılarının toplu halde yok edildiğini korkunç bir şekilde keşfediyor.

Leslie Katz / CNET tarafından sağlanan Discovery Plus video ekran görüntüsü

2020 yeterince korkutucu değilmiş gibi, mücadele etmemiz gereken cinayet eşek arıları vardı. Geçen yıl Kuzey Amerika'ya giden katil Asya devi eşek arısının tüm anılarını bastırmış olabilirsiniz, ancak yeni bir belgesel onları beyninizden tekrar uğultu gönderecek.

20 Şubat Cumartesi günü Discovery Plus'a gelen Cinayet Eşek Arısı Saldırısı, 2 inç uzunluğa kadar ölçülen ve spor için arıların başını kesmeyi seven korkunç haşerenin ABD istilasını önlemek için yapılan avı anlatıyor (tek bir eşek arısı başını kesebilir Dakikada 20 arı ve küçük bir grup bir buçuk saatte 30.000 arılık bir kovanı yok edebilir). Böceğin birden fazla sokması ölümcül olabilir ve eşek arıları yalnızca Japonya'da yılda 50 kişiyi öldürür.

Bir insanı öldürecek kadar güçlü bir iğneye sahip bir apeks yırtıcıyı nasıl alt edersiniz? Yönetmen Michael Paul Stephenson'ın ( En Kötü Film , The American Scream ) filmin ana sorusu bu. Film, kararlı arıcılardan, bilim adamlarından ve hükümet çalışanlarından oluşan bir ekibin Asya dev eşekarısı boynuzlarını yaygın bir tehlikeli tehdit haline gelmeden önce bulup yok etmek için yarışırken izlediği slasher ve 1950'lerin yaratık özelliği kinayelerini birleştiriyor.

Spoiler uyarısı: Ekim ayında, Washington Eyaleti Tarım Bakanlığı ABD'de bulunan ilk cinayet eşek arısı yuvasını ortadan kaldırdı . Yuva bir basketbol topu büyüklüğündeydi ve neredeyse 100 eşek arısı içeriyordu .

"Doğanın seri katili" tarafından başlarının kesilmiş on binlerce sevgili arısını keşfeden fakir bir arıcının resimlerinin altını çizen önsezi müziğiyle tamamlanan Attack of the Murder Hornets için özel gergin bir klibi izleyin. O zaman bu gece kabus görmemeye çalışın.

Şimdi çalan: Şunu izleyin: Cinayet eşek arıları hakkındaki tüyler ürpertici filmde, bir katliam sahnesi

2:16

Attack of the Murder Hornets'ı izlemek için, aylık 4,99 $ 'dan başlayan planlarla Discovery Plus aboneliğine ihtiyacınız olacak. Hizmet şu anda yedi günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.