CBS Tam Erişim

için asla ödeme yapmayın

Oyunu başkasına verme riskiyle, size küçük bir sır vereceğim: İlkbahardan beri bir kuruş bile ödemeden CBS Tam Erişimi alıyorum.

ViacomCBS, her ay veya bazen ayda birden fazla kez, akış hizmetinin ücretsiz bir ayı için kupon kodları yayınlıyor. Kodlar, daha önce kullanmış olsanız bile geçerlidir ve CBS Tam Erişim'in ayda 6 ABD doları reklam destekli sürümü veya ayda 10 ABD doları reklamsız sürümü için geçerlidir.

Örneğin bu ayın kupon kodu DÜŞÜK . Geçen ay FUTBOL (veya KICKOFF ) idi. Bundan önce, STREAMMORE oldu ve ondan önce de DAHA oldu (veya PLAY). Bahardan beri kişisel olarak bu kupon kodlarını kullanıyorum ve Doctor of Credit web sitesi geçen Kasım ayından bu yana geçerli kodların bir listesini güncelliyor .

Bunların hepsi şu anda CBS Tam Erişim için ödeme yapmamanız gerektiğini söylemektir. (Bir istisna: Apple TV + ve Showtime'ı da yıl boyunca istiyorsanız, hepsini bir araya getirmek daha ucuzdur.) Eşantiyonların sonunda sona ereceğini düşünmeme rağmen, son sürerken de tadını çıkarabilirsiniz.

Değiştirilmiş bir iptal numarası

Bu ücretsiz CBS Tam Erişim aboneliklerinin püf noktası, elbette, kayıt sırasında hesabınıza bir kredi kartı bağlamanız gerektiğidir ve ücretsiz deneme ayının bitiminden önce iptal etmezseniz, bir sonraki için faturalandırılırsınız. hizmet ayı otomatik olarak.

cbsallaccessfree Jared Newman / IDG

CBS Tam Erişim kuponları, daha önce bir kod kullanmış olsanız bile, hizmetin hem reklamsız hem de reklam destekli sürümleriyle kullanılabilir.

Neyse ki, eski anında akış hizmeti iptal numarasının değiştirilmiş bir sürümüyle otomatik faturalandırmadan kaçınabilirsiniz.

Mayıs 2019'da yazdığım gibi, çoğu akış hizmeti, ücretsiz bir deneme için kaydolduktan hemen sonra iptal etmenize izin veriyor. Yine de denemenin keyfini çıkaracaksınız, ancak sonunda faturalandırılmayacaksınız.

Bu, ücretsiz ayı kullandıktan hemen sonra iptal ederseniz denemeyi hemen sona erdiren CBS Tam Erişim ile tam olarak çalışmaz. (Bunu yaz boyunca zor yoldan öğrendim.) Bunun yerine, tüm ayın başlamasını sağlamak için kaydolduktan en az bir gün sonra iptal etmek isteyeceksiniz.

Unutmadığınızdan emin olmanın birkaç yolu:

  • Telefonunuzda bir hatırlatıcı oluşturun. Eğer iPhone'unuz varsa, Siri sormak hatırlatmak. Android'de Google Asistan'ı kullanın. Amazon Echo'nuz var mı? Alexa'dan sizin için bir hatırlatıcı oluşturmasını isteyin.
  • Takviminize bir etkinlik ekleyin (ideal olarak Google Takvim veya Outlook gibi dijital bir etkinlik, böylece bir bildirim alırsınız).
  • Ya da kişisel favorim: CBS Tam Erişim'in kaydolduktan sonra gönderdiği e-postayı erteleyin. Gmail'in web sürümünde bir e-postanın üst kısmındaki saat simgesine basarak veya mobil cihazda “…” düğmesine ve ardından “Ertele” düğmesine basarak erteleyebilirsiniz. Belirttiğiniz tarih ve saatte gelen kutunuza geri dönecek ve fiili iptal hatırlatıcınız olarak hizmet verecektir.
cbssnooze Jared Newman / IDG

Ertele'yi (Gmail'de ve diğer bazı e-posta hizmetlerinde bulunur) daha sonra iptal etmek için hatırlatıcı olarak kullanın.

Bir gün verdikten sonra , CBS Tam Erişim'deki hesap sayfasına gidin ve ardından alt taraftaki "Aboneliği İptal Et" bağlantısını tıklayın. Büyük olasılıkla aboneliğinizi indirimli olarak uzatmak için bir teklif alacaksınız, ancak ViacomCBS hizmeti vermeye devam ettiği sürece, ödeme yapmaya başlamanız için bir neden yok.

Bu sayfadayken, gelen kutunuzun CBS pazarlama karmaşasından uzak kalması için "E-posta Kaydı" kutusunun işaretini de kaldırabilirsiniz.

Eşantiyonlar ne zaman bitecek?

Ayıyı dürtmek konusunda tereddüt etsem de, bu hediyelerin arkasındaki stratejiyi ve ne kadar süreceğini sormak için ViacomCBS'ye ulaştım. Şu an itibariyle şirket yanıt vermedi.

CBS All Access'in geçen yıl CBS ve Viacom'un birleşmesinden sonra başlayan bir revizyonun ortasında olduğu bir sır değil. Nickelodeon ve Comedy Central gibi Viacom kanallarından daha fazla içerik ekliyor ve hizmet aracılığıyla daha fazla sporu da kullanıma sunuyor. Tüm bunlar, önümüzdeki yılın başlarında CBS Tam Erişim'den aptalca adlandırılan Paramount Plus'a kadar yeniden markalaşma ile sonuçlanacak.

Benim çılgınca spekülatif tahminim, hediyelerin yeniden markalaşmaya başladıktan sonra biteceği yönünde. Şimdilik, belki de ViacomCBS sadece abone numaralarını doldurmak, kullanıcıların izlemek istedikleri hakkında daha fazla veri toplamak ve farkında olmayanlardan biraz gelir elde etmek istiyor. aboneliklerini her ay ilk ücretsiz olarak yenileyebilirler.

Artık o insanlardan biri olmaman gerektiğini biliyorsun.

Bu sütunu ve diğer kablo kesme haberlerini, içgörüleri ve fırsatları gelen kutunuza göndermek için Jared's Cord Cutter Weekly haber bültenine kaydolun.

Not: Makalelerimizdeki linklere tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda küçük bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla ayrıntı için bağlı kuruluş bağlantı politikamızı okuyun.