Nintendo Direct: Nasıl izlenir, başlama saatleri ve ne beklenir – CNET

n4bni4zde6jtpembutx5zubmad2zkwdk
Nintendo

Son altı ay genellikle Nintendo için sessiz geçti. Büyük tatil sürümleri, yeniden düzenlenmiş üç oyundan oluşan bir koleksiyon olan Super Mario 3D All-Stars ve Zelda'nın bir yan ürünü olan Hyrule Warriors: Age of Calamity idi . Önümüzdeki altı ay farklı olacak mı? Çarşamba günü öğreneceğiz.

İşte o zaman Nintendo, Japon oyun devinin "2021'in ilk yarısında" Switch'inizde hangi oyunları oynayacağınızı açıklayacağı bir sunum olan bir sonraki Nintendo Direct'e ev sahipliği yapacak.

Ne bekleyebileceğinizi

Nintendo, Super Smash Bros. Ultimate ile ilgili haberleri göreceğimizi söylüyor, ayrıca 30 Nisan'da piyasaya çıkması planlanan New Pokemon Snap'e de iyi bakmamız muhtemel. Ancak bu 50 dakikalık bir sunum, geçen Temmuz'daki Nintendo Direct Mini'den daha uzun, bu yüzden en az bir ilgi çekici açıklama bekliyoruz.

Daha önce duyurulan iki genişleme paketinden ikincisi geçen Ekim ayında piyasaya sürüldüğünden, Pokemon Sword and Shield için daha fazla DLC almamız mümkün. Ve son birkaç Mario sürümünün yeniden düzenlenmesiyle – 3D All-Stars ve bu ayın başlarında, WiiU'nun 3D Dünyası – favori tesisatçımızın yeni bir maceraya çıkması bekleniyor. Ayrıca elbette, daha fazla Wild of the Wild 2 görme ihtimalimiz her zaman vardır.

"Bir şey daha" duyurusunun bir oyun olmaması ihtimali var. Söylenti değirmeni, aylarca yeni, 4K özellikli bir Nintendo Switch'in fısıltılarını yaydı. Lite Değiştir değil, Ağır Anahtar. (Kesinlikle böyle adlandırılmayacak.)

Başlangıç Zamanları

Nintendo Direct 17 Şubat Çarşamba günü saat 14:00 PT ve 17:00 ET'de başlıyor. Birleşik Krallık'taysanız , Çarşamba günü saat 22: 00'ye kadar beklemeniz gerekecek. Avustralyalılar için Nintendo Direct, 18 Şubat Perşembe günü saat 9: 00'da gerçekleştirilecek .

Nasıl İzlenir

Bu basit: Tam burada!

YouTube size göre değilse, Nintendo Direct'i Nintendo'nun Twitch'inde veya web sitesinde de izleyebilirsiniz.