Nvidia, Call of Duty: Black Ops Cold War'u GeForce RTX 3080, 3090

ile birlikte sunuyor

Geçen ay boşuna bir Nvidia GeForce RTX 3080 veya RTX 3090 satın almaya çalışıyorsanız, şimdi merakla beklenen Call of Duty: Black Ops Cold War'un ücretsiz bir kopyasını da kaçırabilirsiniz. . Şaka, şaka. Ancak, 10 Aralık'a kadar Nvidia'nın elde edilmesi zor “Ampere” grafik kartlarından birini (veya içinde bir tane olan önceden oluşturulmuş bir PC) alacak kadar şanslıysanız , ücretsiz bir CODBOCW (lol) kopyası da alacaksınız .

Bu tür bir anlaşmada her zaman olduğu gibi, donanımınızı katılımcı perakendeciler aracılığıyla satın almanız gerekir. Bunların listesini Nvidia'nın özel Call of Duty: Black Ops Cold War paket sayfasında bulabilirsiniz .

Nvidia ve Activision, geçtiğimiz aylarda Call of Duty oyunlarına yenilikçi grafik özellikleri getirmek için yakın bir şekilde çalıştı. Geçen yılki Modern Warfare , gerçek zamanlı ışın izlemeyi destekleyen ilk üçlü A oyunlarından biriydi ve kendi GeForce paketini başlattı. O zamandan beri Modern Warfare ve ücretsiz Call of Duty: Warzone yan ürünü , Nvidia'nın gecikme azaltıcı Reflex teknolojisini destekleyen ilk oyunlardan ikisi oldu.

call of duty bocw özellikleri Aktivasyon

Call of Duty: Black Ops Cold War , 13 Kasım'da piyasaya sürüldüğünde Nvidia özellikleriyle dolup taşacak. Geçen yılki Modern Warfare , yalnızca gölgeler için ışın izleme yapıp görsel gücünü sınırlandırırken, Black Ops Cold War üç farklı ışın izleme özelliği sunacak. aydınlatma efektleri: ortam kapanması, yerel gölgeler ve güneş gölgeleri. Elbette, ışın izlemenin etkisiyle kaybedilen kare hızlarını geri almaya yardımcı olmak için Nvidia'nın büyülü DLSS 2.0'ı da içerecek. Bunun ötesinde CODBOCW , en görkemli öldürmelerinizi, ölümlerinizi ve "kutsal dumanlarınızı" otomatik olarak yakalayan Nvidia Reflex, Ansel süper ekran görüntüleri ve Nvidia Highlights'ı destekleyecek ! Shadowplay ile anlar.

Nvidia'nın üst düzey GeForce RTX 3080 ve 3090 ile oyunun ücretsiz bir kopyasını alırken , yeni GeForce RTX 3070'i satın alırsanız Black Ops Cold War alamazsınız. En son Call of Duty oyununun nasıl oynandığını merak mı ediyorsunuz? Beta'yı birkaç hafta önce PCWorld'ün YouTube kanalında salladık :

Not: Makalelerimizdeki linklere tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda küçük bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla ayrıntı için bağlı kuruluş bağlantı politikamızı okuyun.