Baskıncılar ve Jon Gruden Virüs İhlalleri Nedeniyle Yeniden Cezalandırıldı

NFL, Las Vegas Raiders'e 500.000 $ ve baş antrenörü Jon Gruden'e 150.000 $ para cezası verdi ve ligin koronavirüs protokollerinin tekrar tekrar ihlal edilmesi nedeniyle gelecek yıl bir son raunt seçimini kaldırdı. cezaları alenen görüşmeye yetkili.

Çalışan, sezonun başlarında ihlal nedeniyle zaten para cezasına çarptırılan takımın son cezalara itiraz etme olasılığının yüksek olduğunu söyledi.

Perşembe günkü para cezaları ve bir seçmenin kaybedilmesi, bir NFL takımına karşı şimdiye kadarki en güçlü cezaydı, çünkü lig, koronavirüs ülkenin birçok bölgesinde öfkelenmeye devam ederken bir sezonu zorlamaya çalıştı.

NFL, oyuncuların , antrenörlerin ve personelin takım tesislerinin içinde ve dışında nerede ve nasıl hareket edebileceklerine ilişkin kısıtlamaları artırdı ve geçen ay takımları, ihlallerin, seçimlerin kaybedilmesi ve potansiyel olarak hükümsüzlük dahil olmak üzere giderek daha sert cezalara yol açacağı konusunda uyardı. oyunların.

Tennessee Titans ligdeki en kötü salgını yaşadı, en az iki düzine oyuncu, antrenör ve personel, iki maçın ertelenmesini zorlayan ve yarım düzine diğer takımın programlarını dengelemesini gerektiren bir dönemde pozitif testler yaptı. Lig, Titanlar'a salgını ele aldıkları için 350.000 dolar para cezası verdi . Ancak herhangi bir taslak seçimi ortadan kaldırmadı.

Geçen ay, Gruden 100.000 dolar para cezasına çarptırılmıştı ve takım 250.000 dolar para cezasına çarptırılmıştı çünkü koç bir maç sırasında yüzünü düzgün bir şekilde yan çizgide kapatmamıştı . Ekip ayrıca izinsiz bir ziyaretçinin soyunma odasına girmesine izin verdiği için 50.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

Takımın yıldız oyun kurucusu Derek Carr da dahil olmak üzere, 10 Raiders'ın ardından bireysel oyunculara para cezası verildi, kalabalık bir kapalı mekanda maske takmadan bir hayır etkinliğine katıldı.

Baskıncılar saldırgan yan hakem Trent Brown, koronavirüs ile ilgili devam eden komplikasyonlar nedeniyle Perşembe günü ikinci kez yedek / Covid-19 listesine geri alındı. Pozitif testten sonra ilk olarak 21 Ekim listesine girdi. Akıncılar daha sonra, Brown ile sözleşme yapmış oldukları için, başlangıç hücum takımlarının geri kalanını eve gönderdiler.

Yahoo, ilk olarak Raiders'ın son cezaları ile ilgili haberleri bildirdi.