Snyder Cut, tehditkar Darkseid yakın çekimiyle yeni Justice League fragmanını yayınladı – CNET

eucsiswuuai3a-n
HBO Max

Snyder Cut of Justice League neredeyse bir söylenti olarak başladı. Sonra sonsuz bir hashtag geçidiydi. Şimdi 2021, Zack Snyder'ın Justice League versiyonu neredeyse geldi ve yönetmenin kendisinden gelen son tweet'e göre Sevgililer Günü'nde film için yeni bir fragman alıyoruz.

Tam önizleme için daha fazla bekleyemezseniz, şanslısınız: Snyder'ın Cuma tweetinde 18 saniyelik kısa bir teaser videosu var. Adalet Birliği'nin kameraya doğru cesurca yürüdüğünü görüyoruz. Geniş bir tava, Metropolis'e inen uzaylı uzay gemilerinden oluşan bir donanmayı ortaya çıkarıyor ve Batman ve The Flash'ın birkaç hızlı sahnesini hareket halindeyken kapatmadan hemen önce, teaser bize Snyder Cut'ın yeni süper kötü adamı Darkseid'e en iyi bakışımızı veriyor.

Göz kırpın ve Snyder Cut'ın ana twitter hesabına donma çerçevesi için uğramazsanız onu özleyeceksiniz.

Fragman, Sevgililer Günü fragmanının tamamı için geri sayım yapan bir video dizisi gibi görünen ikinci bölümdür. 11 Şubat'ta Snyder, Batmobil'in harekete geçmesini, Wonder Woman'ı savaşta ve Superman'in ısı vizyonunu canlandırmasını içeren kısa bir klip yayınladı.

Yine de fragmanın tamamı için Pazar gününe kadar beklememiz gerekecek, ancak bu kısa teaser'lar hala bir zevk ve bize Darkseid'e ilk bakışımızı veriyorlar.

2017'de Snyder , bir aile trajedisinin ardından Justice League'den ayrıldı ve Joss Whedon'u filmi bitirmek zorunda bıraktı. Hayranlar, Snyder'ın gişe rekorları kıran versiyonu için kampanya yapan sonuçtan memnun değil ve tüm oyuncu kadrosunun keskin desteği ile nihayet onu alacağız.

Snyder'ın Adalet Ligi , 18 Mart'ta HBO Max'i vuracak .