HBO Max'te izlenecek en iyi 6 film – CNET

kilitli

Anne Hathaway ve Chiwetel Ejio, Locked Down'da mücadele eden bir çifti canlandırıyor.

HBO Max

HBO Max, Zack Snyder'in Adalet Ligi'nin evidir, ancak bu 4 saatlik dev devin Mart ortasına gelmesinden önce, premium flama sunduğu diğer filmlere bir göz atalım. Son zamanlarda kilitlenen filmlerden turşu kavanozlarında saklanan büyük büyükanne ve büyükbabalar hakkında tatlı bir mütevazı komediye kadar HBO Max, yıldızlarla dolu eklektik bir çantaya sahip.

Daha fazlası : HBO Max'te izlenebilecek en iyi 12 TV şovu

Amerikan Turşusu

HBO Max

Bunu beğenip beğenmediğiniz, muhtemelen Seth Rogen'ı ne kadar sevdiğine bağlı. Ondan çok şey alıyorsunuz – An American Pickle'da iki rolde oynuyor, ilk olarak 1919'da Amerika'ya göç eden, mücadeleci bir Yahudi işçi olan Herschel Greenbaum'u oynuyor. Bir turşu fabrikasında iş buluyor – ve işte burada tuhaflaşır – onu 100 yıl koruyan bir turşu teknesine düşer. 2019 Brooklyn'de uyanır ve yine Seth Rogen'ın canlandırdığı torunu Ben ile takılır. Bu yaratıcı önermeyi benimserseniz, o zaman bu Rogen ve Rogen arasında etkileyici bir kimya ile küçük ekran için harika bir düşük anahtarlı komedi.

Hamile olmayan

HBO Max

Bu, HBO Max'te tatlı küçük bir mücevher. Unpregnant, Haley Lu Richardson ve Barbie Ferreira'nın başrollerini, hamile genç Veronica'nın (Richardson) kürtaj yaptırabileceği bir ikilisi olarak görüyor. Evet, Veronica'nın ebeveynleri ona kürtaj için izin vermeyi reddederken, mesele yanlısı seçim meselesi. Ama aynı zamanda, iki başrol arasındaki güzel bir dostluğu tasvir ederek, tüm yol gezisi filmlerinin temel donanımına da yerleşiyor.

Charm City Kings

HBO Max

Motosikletlerin yer aldığı bir gençlik draması. Charm City Kings, Baltimore'un bisiklet dünyasında annesinin dehşetine sürüklenen 14 yaşındaki Fare rolündeki Jahi Di'Allo Winston'ın da aralarında bulunduğu yeni bir genç oyuncu kadrosunu canlandırıyor. Filmin güçlü yönleri, etkileyici genç yeteneklerinde ve motosiklet aksiyonu içeren sahnelerin güçlü yönlerinde yatıyor. Ayrıca WandaVision hayranları, Teyonah Parris'i destekleyici bir rolde görecek. Mükemmel değil ama hayran olunacak çok şey var.

Cadılar (2020)

HBO Max

Bu biraz yenilik içeriyor. Robert Zemeckis (Geleceğe Dönüş'ün yönetmeni) ve Anne Hathaway'in Roald Dahl klasiğini yeniden anlatırken yaptıklarını görün. Jahzir Kadeem Bruno, Hathaway'in ara sıra CGI'lı Büyük Yüksek Cadı tarafından fareye dönüştürülen kahraman çocuktur. Hiç kimse bunun 1990 Anjelica Huston orijinaline yaklaştığını söylemiyor, ancak biraz bakmak için yeterince ilgi çekici.

Bırakın Konuşsunlar

HBO Max

Meryl Streep, Steven Soderbergh komedisinde eksantrik bir yazarı canlandırıyor. Daha ne bilmen gerekiyor? Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız: Pulitzer ödüllü romancı Alice Hughes (Streep), edebiyat ajanı (Gemma Chan) tarafından takip edilen bir sonraki kitabını bitirmek için mücadele ediyor. En tanınmış eserine ilham veren eski arkadaşlarıyla bir yolcu gemisine biner. Gerilim güçlü. Harika görünüyor – Soderbergh canlı, doğal ışık kullanıyor – ve diyalogların çoğu doğaçlama. Dianne Wiest, Candice Bergen, Lucas Hedges ve kusursuz oyuncu kadrosunun geri kalanının bununla nasıl eğlendiğini görün.

Kilitlenmiş

HBO Max

Doug Liman'dan (The Bourne Identity) bu şaşırtıcı romantik komedi soygunu filminde Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor başrolde. Film kilitlenme sırasında yazılmış ve çekilmiştir ve pandemi aslında filmin arka planında yer almaktadır. Hathaway ve Ejiofor, mağazaların çoğu kapalıyken Londra'da bir kuyumcu dükkanını soymayı planlayan bir çifti canlandırır. İlişkileri kilit altında boğuşmuştur ve çılgın kapitalizmin ortasında bir iki şeyi yeniden değerlendirirler. En gösterişli film değil, ama esas olarak Hathaway ve Ejiofor'un karizması için içindesiniz. Pandeminin dahil edilmesi ya ilginizi çekecek ya da geri çevirecektir.