Dallas Kovboyları Başka Bir Yaralanma ve Başka Bir Kayıptan Sonra Sarsılıyor

Bir takım kazandığında, hepsi kulüp binasında gülümser ve uzlaşır. Ancak bir takım çok şey kaybettiğinde, arkadaşlık bozulur.

Dallas Cowboys beş maç kaybetti ve parmaklar her yöne işaret ediyor.

Pazar günü Cowboys, 25-3'lük moral bozucu bir skorla Washington Futbol Takımı'na neredeyse dünya şampiyonu olmadı. Dallas (2-5), üçüncü çeyrekte bir vuruştan sonra oyun kurucusu Andy Dalton'u da bir sarsıntıya kaptırdı. Dalton, bu ayın başlarında sezonda kırık ve çıkık bir ayak bileği ile elenen Dak Prescott'un yerini almıştı.

Antrenör Mike McCarthy, Dalton'un Washington'un defans oyuncusu Jon Bostic'in omuzdan kaska vuruşu olarak gördüğü kirli bir darbeyi aldıktan sonra ekibinin tepkisizliğiyle ilgili sorun yaşadı. Birkaç oyuncu Dalton'un iyi olup olmadığını görmek için giderken, hiçbiri Bostic ile karşı karşıya gelmedi, o da sonradan yasadışı vuruştan atıldı. The Athletic'e göre McCarthy, "Her zaman birbirimiz için oynamaktan, birbirimizi korumaktan bahsediyoruz" dedi. "Kesinlikle beklediğiniz yanıt değildi."

Kovboy oyuncuları da maçtan sonra cevap arıyordu.

Defansif bir son olan DeMarcus Lawrence, USA Today'e "Bu takımın etrafında daha fazla inanca ve daha yüksek ruha ihtiyacımız var" dedi. Ve gerçekten, daha çok kavga. Bu gerçekten, zayıf yönlerimizden biri gibi hissediyorum. Daha güçlü bir omurga oluşturmalı, savaşmalı ve ayrıca zaferle çıkmak için mümkün olan her şeyi getirdiğimizden emin olmalıyız. "

Lawrence'ın sözleri, Pazar günkü maça kadar geçen hafta takım arasında çıkan anlaşmazlık haberlerini takip etti. NFL Network tarafından isimsiz olarak alıntılanan oyuncular, koçluk personelini sert bir şekilde eleştirerek hazırlıklarını ve uyum yeteneklerini sorguladılar.

Bildirilen bu sözler, oyuncuların ve personelin Washington'a karşı oyuna giden günlerde onları reddetmek için çaba sarf etmesine yetecek kadar ilgi kazandı. Defans oyuncusu Jaylon Smith gazetecilere "Tüm bu anonim şeylerle uğraşmıyorum " dedi. “Söyleyecek bir şeyin varsa üzerine adını yaz. Tüm bu anonim şeyler benim için gerçekten değersiz. "

Takım arkadaşları için ayağa kalkmak ve "omurgaya" sahip olmak iyi ve iyidir, ancak Kovboyların mücadele etmesinin daha büyük bir nedeni, şüphesiz, önceki üç maçın her birinde 450 veya daha fazla yarda atan yıldız oyun kurucu Prescott'u kaybetmiş olmasıdır. yaralandı. Takımın hücumu, bu hafta Dalton'un kaybıyla bir kez daha sert bir gerileme yaşadı ve oyunu tamamlamak için James Madison'dan çaylak Ben DiNucci'ye döndü.

Şimdiye kadarki subpar sezonuna da katkıda bulunan: Ligde son ölüleri değerlendiren bir takım savunması ve geri koşan bir yıldız olan Ezekiel Elliott, acele başına 4,1 yarda ve yakalama başına 6.4 yarda ile ortalama kariyer düşükleri.

Pazar günkü maçın düşük puanları sayısızdı. Kovboylar bir güvenlikten vazgeçti, her zaman utanç verici bir oyun bir şekilde daha da utanç verici oldu çünkü her iki takım için de oyunun ilk skoruydu. Sonunda Dallas, gün için sadece 3 sayı başardı, 2004'ten bu yana sadece ikinci kez bu kadar düşük bir toplamda kaldı.

Kovboylar 397-142 yarda ve ilk çıkışlarda 21-12 geride kaldı. Dördüncü ve 1'de gizemli bir şekilde geçme oyunu dediklerinde, üçüncü aşağı dönüşümlerde 12'de 3 ve dördüncü aşağıda 1'de 0'dı. Dalton baskı altında kaldı ve onu hatırı sayılır bir mesafeden eksik fırlattı.

Dalton, maçın çoğunu vasat geçiş korumasından muzdaripti, bu Prescott için de sakatlanmadan önce bir problemdi.

DiNucci'ye gelince, 39 yarda kameo için 3'ün 2'sini okumak zor. Dalton şimdilik bir beyin sarsıntısı ile 8. Hafta için şüpheli olarak listeleniyor. DiNucci'nin ötesinde derinlik tablosundaki bir sonraki oyun kurucu, Patriots, Rams, Panthers ve Browns için oynayan ve toplam altı pas atan Garrett Gilbert.

Yanlış anlaşılan sezonun potansiyel bir parlama noktası, birçok Packers taraftarının Aaron Rodgers'ın sadece bir Super Bowl kazandığı için hala suçladığı eski Green Bay baş antrenörü McCarthy'dir. Dallas, onu , genellikle bir baş koçluk işi için en iyi aday olarak gösterilen Chiefs'in hücum koordinatörü Eric Bieniemy'nin de dahil olduğu adaylar üzerinde koçluk yapması için tuttu . McCarthy ile birlikte gitme kararı, alındığı sırada eleştirildi ve ikinci tahmin muhtemelen artacak.

Ancak Dallas taraftarları, baş antrenöre günah keçisi olarak gelince kendilerini garip bir durumda bulurlar. Yıllar boyunca, yanlış giden herhangi bir şey, şimdi Giants hücum koordinatörü olan Jason Garrett'a atıldı ve taraftarlar onun görevden alınmasını kutladı. Şimdi takımın sorunlarının daha derin olduğunu kabul etmeleri gerekebilir.

2-5'te bile Kovboylar, kederli NFC East'i hala kazanabilirler . Nitekim, Eagles'ın sadece yarım maç gerisinde kalan bir ligde, yedi hafta sonra NFC Doğu'da olmayan takımlara karşı sadece iki galibiyet elde ettiler.

Ancak bunu yapmak için Kovboyların oyun kurucuda makul bir cevap bulması, diğer bazı alanlarda gelişmesi ve en azından iç anlaşmazlığı susturması gerekecek. Bu kombinasyonu kaldırıp çıkaramayacaklarını göreceğiz.