The Falcon and the Winter Soldier çıkış tarihleri: 1. bölüm Disney Plus'ta ne zaman vizyona girecek? – CNET

0bad8b51-a11c-4194-acfc-7f3b0f1c7de9-2-şahin-ve-ws.png

Falcon ve Kış Askeri rolünde Anthony Mackie ve Sebastian Stan. Daha fazla bakış atma yarışmasının gelmesini bekleyin.

Marvel

WandaVision'ın bu Cuma günkü finalinin yasını çok uzun süre tutmayın: The Falcon and the Winter Soldier'ın ilk bölümü sadece iki hafta sonra, 19 Mart'ta geliyor. Disney Plus şovu, Falcon'u (Anthony Mackie) ve Kış Askeri (Sebastian Stan) bir dost komedi macerasında.

WandaVision'ın aksine, Falcon ve Winter Soldier'ın aynı gün iki bölümle prömiyer yapması beklenmiyor. Haftada altı bölüm yayınlanacak ve final Nisan ayının üçüncü haftasında gelecek. Bu, Wanda ve Vision sitcom'dan daha az bölüm olsa da, beklenen bölüm çalışma süresi, 40 ila 50 dakika arasında değişen, size biraz fazladan verir.

İşte Falcon and the Winter Soldier'ın tam sürüm programı ve beklenen bölüm çıkış süreleri:

  • Bölüm 1: 19 Mart – gece yarısı PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir
  • Bölüm 2: 26 Mart – gece yarısı PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir
  • Bölüm 3: 2 Nisan – gece yarısı PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir
  • Bölüm 4: 9 Nisan – gece yarısı PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir
  • Bölüm 5: 16 Nisan – 00:00 PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir
  • Bölüm 6: 23 Nisan – gece yarısı PT / 03:00 ET / 08:00 GMT'den itibaren erişilebilir

Falcon and the Winter Soldier, Marvel Sinematik Evreni'nin sürekli gelişen 4. Aşamasının ikinci serisine işaret ediyor. Avengers: Endgame olaylarından sonra şov, Kaptan Amerika kalkanını devralan Sam Wilson, diğer adıyla The Falcon ve yıldızlarla süslü arkadaşı Steve Rodgers olmadan 21. yüzyıl hayatıyla boğuşan The Winter Soldier adlı Bucky Barnes'a odaklanıyor. . Üstelik ikili, Bayrak Parçalayıcılar adlı anarşist bir grubu alt etmek için dünyayı dolaşan bir görevde birlikte çalışıyor.

Daniel Brühl , çizgi romanlardaki geleneksel mor maskesini giyen Baron Zemo olarak geri dönecek. Emily VanCamp , diğer adıyla Peggy'nin yeğeni ve SHIELD'in eski temsilcisi olan Sharon Carter olarak geri döndü Wyatt Russell da ABD hükümetinin Kaptan Amerika'nın askeri halefi John F. Walker / ABD Ajanı olarak görünmeye hazırlanıyor. Ayrıca Don Cheadle, Savaş Makinesi olarak görünmeye hazır.

Yutturmacayı devam ettirmek için aşağıdaki en son teaser'ı yakalayın: