Tom Brady ve Korsanlar Patladı. Antonio Brown Laneti miydi?

Karşılaşma tüm sezon boyunca bekleniyordu: Tom Brady ve Drew Brees, kariyerlerinin sonuna yaklaşan ve Pazar günü en iyi zamanda karşı karşıya gelen, başarılı şutlar Hall of Fame oyun kurucuları. Takımları Tampa Bay Buccaneers ve New Orleans Saints'in NFC South'u kontrol etmek için savaşıyor olması sadece durumu artırdı.

Yine de bu, sahadaki sorunlu kişiliklerin bazen şovu çaldıkları veya en azından çok fazla dikkat çektiği NFL'dir. Bu durumda, Antonio Brown'un Buccaneers ile ilk çıkışıydı .

All-Pro genişliğinde bir alıcı olan Brown, üç takımla yaşanan çalkantılı ayrılıklar, sosyal medyada kendi kendine zarar veren patlamalar ve biri sekiz oyun askıya alınmasına neden olan birkaç davadan sonra ilk kez 16 ay içinde sahaya geri döndü. Bir diğeri – onu cinsel saldırı ve tecavüzle suçlayan bir hukuk davası – önümüzdeki ay mahkemeye gidebilir.

Bu yeterince sorunlu değilse, sahaya dönüşü, Patriots'la kısa bir süre boyunca Brown ile bağ kuran ve hatta ona Tampa'da bir oda ödünç veren Brady'nin entrikaları olmasa bile, tam bir onayıyla geldi. bölge konağı.

Sonunda, Tampa'nın bir alıcıya ihtiyacı vardı ve herhangi bir saha dışı ihlalin arkasına bakmaya istekliydi, ancak Pazar günü Azizler onları havaya uçururken, 38-3 ve Brown sadece üç geçişi yakaladığı için çok daha fazlasına ihtiyaç duyuyor gibi görünüyordu.

Yine de Brown'ın NFL'ye dönüşü – tüm yasal sıkıntılarından, emekliye ayrılma tehditlerinden ve eski işverenleri kötü konuşmasından sonra – ligin saha dışında kötü davranan oyunculara karşı toleransı hakkında, özellikle de aleyhine şiddet suçlamaları içerdiğinde, yeni sorular gündeme getirdi. Kadınlar, ligde yıllardır süregelen bir konu.

NFL, oyuncuları ligin markasına zarar verdiklerinde sorumlu tuttuğunu iddia ediyor. Ve gerçekten de, lig bu sezon Brown'ı sekiz maç için uzaklaştırdı – standartlarına göre ağır bir ceza – ve Brown, dava sırasında açıklananlara bağlı olarak tekrar askıya alınabilir.

Ancak, Brown'ın tekrar giyinmesine izin verirken, lig, genel menajerle kavgaları , takımının soyunma odasında utanç verici videoyu canlı yayınlamayı ve hangi kaskı takabileceğine dair şikayeti içeren davranışını zımnen normalleştirme riskini alıyor.

Takımlar, sahada sunacak bir şeyi varsa, ikinci şanslar sunma örtüsü altında, genellikle bir oyuncunun davranışını geçmişe bakar. İnkar edilemez bir şekilde, 32 yaşındaki Brown son derece yetenekli. 2013 yılından bu yana yaptığı 68 touchdown resepsiyonu, bir buçuk sezonda oturduktan sonra bile, hala en aktif alıcılar arasında.

Takımlar şampiyonluklar kazanmak ister ve taraftarların ve sponsorların da damalı hayatlarla geçmiş oyunculara bakacağına bahse girer. Bu ışıkta, Brown, Korsanları vaat edilen topraklara götürmek için tutulan, yanmış köprülerden oluşan bir iz olsa da, yalnızca başka bir kiralık silahtır. Mart ayında 60 milyon dolarlık iki yıllık sözleşme imzalayan Brady gibi diğer paralı askerlere katıldı; Brady'nin en sevdiği dar sonu, emeklilikten çıkan Rob Gronkowski; ve Jacksonville Jaguarları ile üç zorlu yıl geçiren Leonard Fournette'e geri koşuyor.

Buffalo Hukuk Fakültesi Üniversitesi Spor İlerleme Merkezi direktörü Nellie Drew, "NFL'deki disiplinin bir oyuncunun sahadaki yeteneğiyle ters bir ilişkisi vardır" dedi.

Diğer bir deyişle, yetenek ne kadar fazlaysa takımın diğer tarafa bakma olasılığı o kadar yüksektir.

Korsanlar, bazıları geri dönüş ve bükülme gerektiren tüm olağan uyarıları sağladı. Koç Bruce Arians, Mart ayında Brown ile ilgilenmediğini söyledi. Artık takımda birkaç sakatlanmış alıcı ve onu isteyen bir yıldız oyun kurucu olduğuna göre, Brown daha uygun görünüyordu. Arians, kadınları işe alma konusunda hak ettiği sicili ile cinsel saldırı ile suçlanan bir oyuncuyu imzalamak arasında hiçbir tutarsızlık olmadığını da sözlerine ekledi.

Arians, Brown'un herhangi bir suçtan hüküm giymediğini belirtti. (Brown, bir kamyon şoförüyle yaptığı bir tartışmadan sonra hırsızlık ve pil şarjları için hiçbir itirazda bulunmadı, bu olay onun sekiz maçlık askıya alınmasına neden oldu.) Arians, Brown'ın "harika" olduğunu, "olumlu" olduğunu ve " İlerlemek. " Arianlar ve Buccaneers'daki diğer koçlar, Brown'ı Pittsburgh Steelers ile birlikte geçirdikleri günlerden tanıyor ve destek sağlayacaklardı.

Öyle olsa bile, Arians Brown'un kısa bir tasma üzerinde olacağını öne sürdü.

Arians , "Bırakın mahkeme sistemi işini yapsın" dedi . "İddiaları kastediyorum, pek çok oyuncunun etrafında doğru olmayan iddialarla karşılaştım. Bazıları. Öyleyse bırakın mahkeme sistemi halledecek ve eğer doğru olduğu anlaşılırsa, bizimle olmayacak. "

Bazı yönlerden Brown, normal bir sezonda olduğundan daha az inceleme alıyor. Pandemi nedeniyle, stadyumlarda daha az taraftar var, bu nedenle Brown'ın yuhalama şansı daha az.

Muhabirlerin bu yıl kulüp evlerine girmesine izin verilmiyor, bu nedenle dolabında kamp yapan televizyon kamerası yok. Tüm görüşmeler video konferans ile yapılır ve ekip personeli kimin soru sorduğunu ve görüşmelerin ne kadar sürdüğünü kontrol eder.

Geçen hafta , Brady'nin sağlık ve sağlık şirketini belirten bir "TB12" şapkası takan Brown, gazetecilere Brady'nin dönüşünde etkili olduğunu ve onu motivasyon konuşmacısı Tony Robbins ile tanıştırdığını söyledi. Brown, "içimde ve dışarda kendim üzerinde çalıştığını" ve "muhalifleri dinlemediğini" söyledi.

Yine de, "eylemlerimde, nasıl ilerlediğimde ve işimi nasıl yürüttüğümde onları kazanmayı" umuyordu.

Televizyon yayıncılarının Brown'ı tartışırken farklı bir görevleri var çünkü onların da üretecekleri bir oyun var.

NBC Sports'tan "Sunday Night Football" un yapımcısı Fred Gaudelli, "Oyunun kendisi dışında hiçbir şey oyunu gerçekten ezmemeli" dedi. "Kahverengi kapsanacak, ancak oyun pahasına olmayacak."

Pazar gecesi, NBC oyun öncesi gösterisini Brown'un koşullarını araştırmak için kullandı, çünkü oyun sırasında olabilecek senaryosuz kesintiler yoktu. Bununla birlikte, oyun öncesi şov, oyunun yarısı ve bazen de üçte biri kadar izleyiciye sahip.

Dizinin sunucusu Mike Tirico, Brown hakkındaki tartışmayı "yaklaşık iki yıldır süren bir destanın son bölümü" olarak tanıttı. Brown'ın işleyiş ve travmalarının bir listesini çıkardı, bunlara Pittsburgh'da oyun kurucusuyla karşılaşmalar, kriyoterapi seanslarında ayağını yaralaması, egzersiz eksikliğinden on binlerce dolar para cezası almış ve cinsel iddiaların ardından New England Patriots tarafından serbest bırakılması da dahil. suistimal.

Toplantı sahipleri, "Antonio Brown deneyinin" Tampa'da "işe yarayıp yaramayacağını" değerlendirmek için devam etti. Michael Holley, "Bu onun için işe yaramalı, yoksa şansı yok" dedi. Bu arada, Tom Brady'nin evinde kalıyor. Bu işe yaramalı, değil mi? "

Eski bir koç olan Tony Dungy, Brady'nin Brown'a sponsor olmasının kritik olduğunu söyledi. "Oyun kurucunuz, kıdemli bir oyuncu olan Tom Brady, ona kefil oluyor ve size geliyor ve" Koç, bu adama ihtiyacımız var "diyor ve bu kesinlikle karar vermenizi etkiliyor."

Brady'nin eski takım arkadaşı Rodney Harrison, 43 yaşındaki oyun kurucunun "Antonio Brown'ı yönetmek için mükemmel bir kişi" olduğunu çünkü alıcıyı sorumlu tutacağını söyledi. Harrison bunun ne anlama geldiğini asla söylemedi.

Başlamadan önce, yan muhabir Michele Tafoya, Brown'ın sorunlarını tekrar özetledi. Ama sonra konu futbola geçti. Brown'ın sorunları ancak devre öncesinde tekrar tartışıldı.

Spiker Al Michaels, "İlerledikçe göreceğiz" dedi. "Ama Bruce Arians oldukça açık hale getiriyor, çizgiye ayak uyduruyor ya da işin sonu bu."