Tom & Jerry HBO Max'te: Nasıl İzlenir, çıkış tarihi, oyuncular – CNET

maxresdefault-4

Kedi şiddeti üzerine eski moda bir fare zamanı.

Warner Bros.

Siz de benim gibi, biçimlendirici yıllarınızın çoğunu Tom & Jerry çizgi filmlerini izleyerek geçirdiyseniz , HBO Max'te piyasaya sürülen yepyeni bir Tom & Jerry filmlerinin uzun metrajlı olduğunu duymak isteyebilirsiniz.

Ancak bu, mutlaka hatırladığınız Tom ve Jerry değil. Who Framed Roger Rabbit ve Space Jam gibi filmlerin ruhuna uygun olarak, bu yeni film Tom ve Jerry'yi gerçek dünyaya yerleştiriyor. Bir göz atmak için aşağıdaki fragmana göz atın …

Film oldukça canlı aksiyon kadrosuna sahip – Chloe Grace Moretz, Michael Pena ve Ken Jeong'un tümü. Bir izlemeye değer olabilir.

İyi haber şu ki, filmi izlemek için sinemayı vurmanız gerekmiyor. Mulan ve Wonder Woman 1984 gibi son çıkanların ruhuna uygun olarak, Tom & Jerry ilk günden evinizde yayınlanmak üzere hazır olacak.

Nasıl izlenir

Tom & Jerry, HBO Max'te izlenebilecek.

Şu anda HBO Max'in maliyeti aylık 15 dolar. Disney'in canlı aksiyon Mulan , Eylül ayında Disney Plus'a geldiğinde, aboneler bile Mulan için fazladan 30 $ ödemek zorunda kaldı ( tüm aboneler için ücretsiz olan 4 Aralık'a kadar). Tom & Jerry bu ekstra ücrete ihtiyaç duymaz. Normalde yaptığınız gibi HBO Max'i açın ve izleyebileceksiniz.

ne zaman uygun olacak?

Tom & Jerry'yi 26 Şubat Cuma günü 03:01 ET'den itibaren izleyebileceksiniz.

Ücretsiz deneme var mı?

Şu anda HBO Max ücretsiz deneme sunmamaktadır. Bu, kullanıcıların hizmetinin bir parçası olarak Wonder Woman 1984'ü yayınlamasına izin verdiği sırada durdu.

Ancak şu anda HBO Max üyesi değilseniz kaydolmayı düşünebilirsiniz? Lovecraft Country, Rick and Morty, Studio Ghibli filmleri ve daha fazlası dahil olmak üzere, kontrol edebileceğiniz diğer film ve programlardan oluşan geniş bir kütüphaneye sahip olan hizmet hakkında uzun bir açıklayıcımız var.