Washington, Houston ve Philadelphia Oyunlarını Başarısız 2 Puan Dönüşümleriyle Kararlaştırdı

Touchdown'lar futbol maçlarını kazanır. Cirolar futbol maçlarını kazanır. Hücum çizgisine hakim olmak futbol oyunlarını kazanır.

Ancak bazen futbol oyunlarını kazanan (veya kaybeden) 2 puanlık dönüşümlerdir.

İşin bazen oyunun önemli kısmına geldiği zaman, pazar, yürütme ya da karar verme için en iyi gün değildi.

Durum: Washington (1-4) ve Giants (0-5), sezonlarını kurtarmak için küçük bir şans korumak için bir galibiyet için çalkantılı ve çaresizdi . Kaleye 36 saniye kala Washington, 20-19'a gerilemek için bir touchdown yaptı. Bazı cesur hareketleri nedeniyle Riverboat Ron takma adını kazanan koç Ron Rivera, 2'ye gitmeye karar verdi.

Ne Oldu: Kyle Allen bitiş bölgesinde bir alıcı aradı ve hemen bulamadı. Sola yuvarlandı ve hala bulamadı. Sonunda, tam görevden alınmak üzereyken, kimseye gitmeyen bir çaresizlik kartını indirdi. Devler kazandı ve 1-5'e yükseldi.

Eleştiri: “Ron ne yapıyor? Sadece ekstra puanı atabilir ve uzatmada 50-50 kazanma şansı olabilir! "

Bahane: Rivera, gazetecilere “Kazanmak için oynuyorum” dedi . “Oyuncularımızın işleri böyle yapacağımızı anlamalarını sağlamaya çalışıyorum. İşleri maksimize edeceğiz. Futbol maçlarını kazanmak için oynayacağız. "

ResimTeksaslılardan Deshaun Watson, ikinci yarının sonlarında Tennessee’den Jeffery Simmons’a 2 sayılık dönüşüm denemesinde pasını verdi. Teksaslılar daha sonra Titanların oyunu bağlamasına izin verdi ve fazla mesai kaybetmeye devam etti.
Kredi … Wade Payne / İlişkili Basın

Durum: Houston, 1 dakika 50 saniye kala yenilmez Tennessee Titans'la 30-29 öne geçti ve dördüncü golde 7 sayı önde olmak için gol attı. 9 puanlık bir kurşun.

Ne Oldu: Deshaun Watson pas girişimi bir defans oyuncusu tarafından ihbar edildi ve eksik kaldı. Titanlar 8 veya 9 değil, 7 sayı gerideydi. Tennessee daha sonra iki dakikalık bir antrenmanı başarıyla gerçekleştirdi ve skoru eşitlemek için ekstra puanı attı. Fazla mesaide, Titanlar atışı kazandı ve bir touchdown için sahayı aşağı sürdüler; Teksaslılar hiçbir zaman topu alamadı.

Eleştiri: "Hadi Romeo! 8 puanlık liderliği ele alın. O zaman Titanların sayı atması, 2 sayı atması gerekecek ve o zaman bile hala berabere kalacaksınız. "

Mazeret: Crennel gazetecilere " Devam etmek ve 2 puanı almak istedim" dedi . "Bunun onlar için ulaşılamayacak bir yere koyacağı hissine kapıldı ve eğer biz onu ele geçirseydik, çok daha iyi durumda olurduk."

Durum: 1:16 kala Philadelphia, çok beğenilen Baltimore Kuzgunlarına karşı 30-28'e yakın bir gol attı. Bu durumda, taktiksel bir karar yoktu: Elbette 2'ye gitmeleri gerekiyordu. Tek soru, hangi oyunun çağrılacağıydı.

Ne Oldu: Carson Wentz, Boston Scott'a geçiş numarası yaptı, sonra topu kendisi tuttu. İki adam birbirlerinin yoluna çıkmış gibiydi ve Wentz çabucak yere serildi.

Eleştiri: "Hey, Carson Wentz dördüncü çeyrekte takımı koluyla 18'den geriye götürdü … ve onun oradan geçmesine izin vermeyecek misin?"

Mazeret: Koç Doug Pederson gazetecilere verdiği demeçte , "Oyunu içeriye sokmak ve adamlarımıza bu durumda daha iyi bir fırsat vermek konusunda daha iyisini yapabilirim" dedi . “Ama onlara itibar edin; durdu ve biraz kısa oldu. "