Vatanseverler İçin Ne Yanlış Gitti? Herşey

Geçen sezonun sonlarında, New England Patriots 10-1 oldu ve yedinci Super Bowl'u kazanmak için favori olarak kabul edildi. O zamandan beri takımın düşüşü, çarpıcı olmanın ötesinde oldu ve sadece Patriots'un San Francisco 49ers'ın elindeki Pazar günkü 33-6'lık galibiyetten sonra son 12 maçından sadece dördünü kazanması değil.

Şunu bir düşünün: New England, önümüzdeki hafta sonu 2-4 rekorunu Buffalo'ya götürdükten sonra, Patriots Teknik Direktörü Bill Belichick, NFL'nin 3 Kasım ticaret son teslim tarihi arifesinde bir kadro yangın indirimi havasında olabilir. Vazgeçmek Vatanseverlik Yolu olmayabilir, ancak akıllıca yeniden yapılanmanın daha kurnaz olacağı zaman inatçı kararlılık da değildir. Belichick, All-Pro köşe bağı Stephon Gilmore gibi ilk turda bir seçim getirebilecek oyuncu varlıklarına sahip.

Rahatsız edici bir çaresizlik eylemi olurdu, ancak tek hakaretin 27 puanlık kayıp olmadığı Pazar günü Patriotların yaşadıklarından daha aşağılayıcı olamazdı.

Pazar günü, Patriots'un takas ettiği bir oyun kurucu, San Francisco'dan Jimmy Garoppolo, Foxborough, Mass.'a geri geldi ve eski takımını tamamen bozdu. Yaklaşık 3.000 mil uzakta, Las Vegas'ta, Patriots'un kaçmasına izin verdiği bir başka oyun kurucu Tom Brady, Tampa Bay Korsanlarını 43 yaşında Super Bowl avında tutmak için dört gol attı.

Oh, ve Brady, şık bir Brady atışında bir gol atmak için beşini yakalayan eski Patriots sıkı uç Rob Gronkowski'ye pas veriyordu.

Bu arada, bu yıl Brady'nin yerini alan ve geçen ay Patriots'un fandomunu canlandırdığı görülen Cam Newton, üç kez ele geçirildi.

Daha kötüsü, iş yerinde bariz sembolizmden daha fazlası vardı. New England'ın 2019'un sonlarında ligde 1 numara olan savunması perişan durumda ve 49ers'a 467 yarda hücumdan vazgeçti. NFL tarihindeki en iyi savunma koçu olabilecek Belichick için bunun nasıl bir his olduğunu bir düşünün. Pazar günkü yenilgi aynı zamanda Belichick'in New England görevindeki en büyük ev yenilgisiydi ve 2002'den bu yana Patriots'un üçüncü kez üst üste kaybettiği ilk yenilgi oldu.

Belichick, "Hiçbir alanda yeterince iyi performans göstermedik – hücum, savunma, özel takımlar, koşma, pas verme, koşuyu savunma, pası savunma, top güvenliği, müdahale, blok yapma," dedi. en üzücü. Hiçbiri yeterince iyi değildi. Belki bir şeyi dışarıda bıraktım. "

Hayır, bu her şeyi özetliyor gibi görünüyor.

Ancak Belichick devam etti: “Açıkça alt edildik, üstündeydik. Her şeyin dışında. "

Maçtan sonra Newton, Patriots'u neyin rahatsız ettiğini bildiğini söyledi. Bir muhabir sordu, "Sorun nedir?"

Newton, "İyi oynamıyorum" diye cevap verdi.

Daha sonra, kaybın suçunu üstlenmeye devam eden Newton, şöyle açıkladı: "Enerji benim için kesinlikle kesildi ve bazen, kendinle ilgili bu aura ile oraya gitmen, o sen değilsin."

ResimPatriots'un takas ettiği oyun kurucu, San Francisco’dan Jimmy Garoppolo Foxborough, Mass .’a geri döndü ve eski takımını tamamen bozguna uğrattı.
Kredi … Shutterstock aracılığıyla Cj Gunther / EPA

Şöyle ekledi: “Bu futbol oyununu oynamaktan zevk alıyorum ama buradaki performanslar benim için eğlenmek için pek de keyifli olmadı. Bu yüzden daha iyi olmalıyım. "

Patriots anlaşılır bir şekilde asık suratlıysa, 49ers (4-3) sezonlarını arka arkaya galibiyetlerle yeniden canlandırma konusunda çılgına dönmüştü.

Gülümseyen Garoppolo, Foxborough'da oynamaya geri dönmenin kendisi için başka bir yol oyunundan daha fazlası olduğunu kabul etti.

"Buraya geri döndüklerinde, aynı stadyumu gördüklerinde, çaldıkları aynı şarkıları duyduklarında – birçok anı geri geldi" dedi. "Dışarıda bir sürü duygu var. Ama eğlenceli bir geceydi. "

İki kez önünü kesen ancak 277 yarda 25 pasın 20'sini tamamlayan Garoppolo, San Francisco'nun son iki galibiyetini kazanma şeklini de seviyor.

Şu anda iyi bir noktadayız, dedi. "Bu sadece bir grup olarak sahip olduğumuz bir zihniyet. Hissedebiliyordunuz – bugün soyunma odasında erkeklerden hissettim. "

Bu arada, 49ers Antrenörü Kyle Shanahan, Belichick'e en büyük saygısını ifade ederken, onun için kolay bir gece olduğunu hissettiğini söyledi, özellikle de takımının 43 atışta 197 koşu sahası olduğu için.

Shanahan, "O-line'ımızın çalma şekli" dedi. "Arkama yaslanıp adamlarımızı izlemek benim için oldukça kolay bir oyun."

49ers yetenekli NFC West'te olumlu yönde ilerliyor gibi görünüyorsa, Patriots'un buradan nasıl ilerleyeceği kimsenin tahmin edemeyeceği bir şey.

Buffalo'da bu hafta sonu beklenmedik bir diriliş başlayabilir mi? Belki. Önceki sezonlarda sayısız kez Belichick'in bir antrenör olarak becerikliliğini hafife almak bir hata oldu. Newton eski bir lig MVP'si ve kesinlikle ribaund olabilir. Koronavirüs salgını nedeniyle bu sezon oynamamayı tercih eden birkaç gazinin ayrılışını atlatmak zorunda kalan Patriots, birlikte daha fazla zaman geçirerek şu anda sahip oldukları uyum ve tutarlılığı geliştirebilirler.

Ancak Pazar akşamı işler kötü görünüyordu. Son dakikalarda, Newton evdeki bankta oturdu ve defalarca başını salladı, bu yüzünde bir güvensizlik ifadesi vardı. New England'ın kararlı, genellikle yılmaz varlığı olan geniş alıcı Julian Edelman, yanında oturuyordu. Edelman'ın gözleri boştu, bu da maçın skor cetvelindeki girişiyle neredeyse eşleşiyordu ve şunu okudu: 13 yarda için bir resepsiyon.

Newton'un yedeği Jarrett Stidham sahadaydı ve bir Patriots müdahalesi daha yaptı. Maçtan sonra oyun kurucuda bir değişiklik düşünmediğinde ısrar eden Belichick, yürüdü ve sanki şöyle der gibi Newton'un bacağına okşadı: "Hey, bu delikten tırmanacağız; daha iyi günler olacak."

Belichick arkasını dönerken Newton başını sallamaya devam etti.