WWE Eliminasyon Odası 2021: Başlangıç saatleri, nasıl izlenir, tam kart ve WWE Ağı – CNET

20210215-ec-fc-tarih-d603ae8f4e78cfe4fdfb10678644795a
WWE

Elimination Chamber, WWE'nin NBC'den Peacock'a geçmeden önce yayın hizmetinde yayınlanan son izleme başına ödemeli kanal olan WWE Network'te bu Pazar canlı yayınlanacak. Etkinlik, biri Drew McIntyre'nin WWE Şampiyonası için, diğeri de Universal Champion Roman Reigns'de olmak üzere iki Elimination Chamber maçı görecek.

Yakalayış? SmackDown's Elimination Chamber'ın galibi, gecenin ilerleyen saatlerinde şutlarından para kazanacak. Dinlenmeye izin yok.

Lacey Evans başlangıçta Raw Women's Championship için Asuka ile karşılaşacaktı, ancak maç Evans'ın gerçek, gerçek hayattaki hamileliğinin ardından sona erdi.

Başlangıç saatleri

Eleme Odası, WWE'nin Florida'nın Tropicana Field stadyumunda düzenlenen ThunderDome'undan çıkacak. Ana kart her iki gün 19:00 ET / 16:00 PT'de başlar . Ücretli bir WWE Ağı abonesiyseniz – ayda 9,99 ABD doları – Elimination Chamber'ı hiçbir ekstra ücret ödemeden canlı izleyebilirsiniz. Aksi takdirde, yerel kablo sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.

İngiltere'deki izleyiciler, Eleme Odası'nı izlemek için geç saatlere kadar ayakta kalmak zorunda kalacaklar; Gösteri İngiltere saati ile Pazar gece yarısı başlar. Avustralyalılar için Eliminasyon Odası Pazartesi günü saat 11 AEDT'de başlıyor.

Bunun, ABD izleyicilerinin WWE Ağı'nda izleyebileceği son WWE izleme başına ödemeli video olduğunu unutmayın. Bir sonraki WWE PPV'si 21 Mart'ta Fastlane olacak, ancak 18 Mart'tan itibaren ABD izleyicilerinin NBC'nin Peacock yayın hizmetinden geçmesi gerekecek.

Maç kartı

  • WWE Championship Elimination Chamber maçı: Drew McIntyre (c) vs. Randy Orton, The Miz, Sheamus, Jeff Hardy, AJ Styles.
  • SmackDown Elimination Chamber maçı: Daniel Bryan, Kevin Owens, Cesaro, Baron Corbin, Sami Zayn, Jey Uso.
  • Evrensel Şampiyona maçı: Roman Reigns (c) ile SmackDown Elimination Chamber maçının galibi.
  • Birleşik Devletler Şampiyonası üçlü tehdidi: Bobby Lashley (c), Riddle vs. Kieth Lee.

Nasıl izlenir: WWE Ağı

WWE Ağı aboneliğini buradan başlatabilir (veya yeniden başlatabilirsiniz):

Aylık fiyat 10 $ (ABD) veya 10 £ (İngiltere). Eskiden yeni aboneler ücretsiz bir ay alırdı, ancak artık ücretsiz bir katman olduğu için durum söz konusu değil (bu, ne yazık ki izleme başına ödeme etkinlikleri kapsamına girmiyor).

WWE Network uygulaması Roku , Xbox One , PlayStation 4 , Amazon Fire TV , Amazon Kindle Fire , Apple TV , iOS ve Android'de mevcuttur .