PC için Xbox Game Pass, tonlarca ücretsiz EA oyunu

ile önümüzdeki ay daha da iyi olacak

Microsoft'un PC için Game Pass, oyunlarda en iyi anlaşma olabilir ve daha önce bunu yedeklemek için beş neden listeledik. Şimdi bir altıncı ekleyebiliriz: EA Play'den daha fazla oyun, 15 Aralık'ta Xbox Game Pass for PC'ye katılıyor.

Bir Xbox sahibiyseniz, neden bahsettiğimizi zaten biliyorsunuz: En son Madden NFL 20 , FIFA 19 , UFC 2 gibi spor oyunları da dahil olmak üzere EA Play'den 60'tan fazla oyun 10 Kasım'da Xbox sahiplerinin kullanımına sunuldu. Gece Şampiyonu ile savaşın . Diğer oyunlar arasında Battlefield serisi, Mass Effect ve daha fazlası vardı. Şimdi, en azından bazıları PC'ye geliyor. Basında, PC için Game Pass'te oynayabileceğiniz 229 oyun vardı ve bu, EA yeni oyunları eklemeden önce .

"Bu tek bir oyun değil, siz PC oyuncuları için tüm Play Listesi – 15 Aralık'tan itibaren Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass for PC üyeleri, EA Play kitaplığından oyunları indirip oynayabilecek. EA Masaüstü uygulaması aracılığıyla Windows 10 bilgisayarlar şu anda beta sürümde! " Xbox Game Pass topluluk yöneticisi Megan Spurr bir blog gönderisinde söyledi .

xbgp yeni eklendi Brad Chacos / IDG

Bir sorun varsa, yeni oyunlara burada gösterilen PC için Xbox Games Pass uygulamasından değil, şu anda kapalı beta sürümünde olan yeni bir EA Masaüstü uygulamasından erişilemeyeceğidir.

Microsoft, yeni Xbox Series X ve Series S konsollarının sahiplerinin neşelendirmek için nedenleri olduğundan emin olmaya çalıştı. Konsolun lansmanı, oyuncuların ummuş olabileceği bazı yüksek profilli AAA başlıklarından yoksun olsa da ( üzgünüm Cyberpunk ), Microsoft konsolu bir platform olarak kurmak için her zamanki harika işini yaptı. Hemen hemen tüm kataloğu, sizi oyunlara hızla geri döndürmek için fantastik Hızlı Devam özelliğinden yararlanabilir ve orijinal Xbox'a kadar uzanan kitaplığının çoğu yeni konsolda oynanabilir. Game Pass for PC'ye yapılan yeni eklemeler, PC oyuncularının dışlanmış hissetmemesini sağlıyor.

Bu yeterli değilse, Game Pass Ultimate'ın daha önce Project xCloud olarak bilinen Microsoft'un bulut oyun hizmeti aracılığıyla oyun oynama becerisini beraberinde getirdiğini unutmayın . Microsoft, bu hizmete daha fazla oyun geliyor dedi: Dragon Age: Inquisition , Madden NFL 20 , Mass Effect: Andromeda ve The Sims 4, diğerleri arasında.

Microsoft'un yeni duyurusundaki herhangi bir şeye şüpheyle yaklaşıyorsak, Spurr PC için Game Pass'e gelen başlıkları tanımlamak için "tümü" kelimesini kullanmamış olmasıdır. Ancak, dürüst olmak gerekirse, PC için Game Pass için ayda 10 ABD doları veya Game Pass Ultimate için aylık 15 ABD doları, yine de harika bir anlaşma. Microsoft'un sadece fıstık karşılığında üç yıllık Ultimate satın alma "hilesinden" yararlanmış olsanız bile, Microsoft Rewards'a kaydolabilir ve Game Pass for PC için sonsuza kadar ödeme yapmak için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Makalelerimizdeki linklere tıkladıktan sonra bir şey satın aldığınızda küçük bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla ayrıntı için bağlı kuruluş bağlantı politikamızı okuyun.